Miasteczko Rękodzieła i Smaków Izerskich
Zapraszamy do Miasteczka Rękodzieła i Smaków Izerskich podczas XVI Gali Izerskiej Mirsk 2014 - już w sobotę 19 lipca!

Już 19 lipca o godzinie 13:00 na Stadionie Miejskim w Mirsku przy ul. Adama Mickiewicza 27 po raz szesnasty startuje Gala Izerska. Do realizacji projektu zostali zaproszeni rękodzielnicy oraz wytwórcy produktów spożywczych wytwarzających je na bazie starych przepisów kulinarnych. Odbędzie się konkurs, podczas którego nagrodzone zostaną produkty w dwóch kategoriach: Pamiątka Rękodzielnicza oraz Smaki Izerskie.

Projekt skierowany jest do mieszkańców województwa dolnośląskiego, a w szczególności mieszkańców miast i obszarów wiejskich i ma na celu przybliżenie wyrobów rękodzieła i propagować produkty wytwarzane w oparciu o dawne przepisy kulinarne.
Karta zgłoszenia, oświadczenie i regulamin dostępne na: www.dodr.pl

Gala Izerska 2013 - Film