Fundacja Banku Zachodniego WBK ogłasza nabór wniosków w programie Bank Ambitnej MłodzieżyProgram ma uczyć określania potrzeb lokalnych społeczności, definiowania celów, tworzenia wspólnot zadaniowych, rozwiązywania problemów i realizowania zadań na poziomie lokalnym przez młodych ludzi kształtujących swoje postawy społeczne. Program Bank Ambitnej Młodzieży (BAM) ma na celu uświadomienie młodym ludziom, że od wykształcenia, inicjatywy i ich aktywności zależy nie tylko ich własna przyszłość, ale także przyszłość lokalnego środowiska.

Będą wspierane inicjatywy z zakresu:
1. Rozwoju i edukacji,
2. Aktywności gospodarczej, obywatelskiej, społecznej,
3. Kultury, historii i dziedzictwa narodowego.
Projekty można składać za pomocą aplikacji internetowej do 13 października 2014 r.

Szczegóły na stronie:
fundacja.bzwbk.pl