EFS 2014-2020- wyraź swój sprzeciw dla wkładów własnych do projektów
EFS 2014-2020- wyraź swój sprzeciw dla wkładów własnych do projektówEFS 2014-2020 przewiduje co najmniej 5 % wkładów własnych do projektów. Rodzi to zagrożenie, że realizacją projektów zajmą się ci, których na to stać. Poprzez podjęcie inicjatywy i wyrażenie swojego sprzeciwu wobec takich planów możemy starać się o uniemożliwienie wprowadzenia tak niekorzystnych dla organizacji pozarządowych przepisów.

W celu wsparcia akcji zapobiegającej wdrożeniu tych przepisów zachęcamy do podpisania się pod petycją:
www.petycjeonline.com

Liczba organizacji popierających stanowisko będzie ważnym argumentem w rozmowach ze stroną rządową, zwłaszcza że planuje się zwrócić z tą sprawą również do parlamentarzystów m.in. z Podkomisji ds. organizacji pozarządowych.