Konkurs FIO 2015
Konkurs FIO 2015Minister Pracy i Polityki Społecznej zaprasza organizacje pozarządowe i inne uprawnione podmioty do udziału w otwartym konkursie ofert na najlepsze projekty dofinansowywane w 2015 r. ze środków krajowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich (FIO). Oferty należy składać do 19 stycznia 2015.

Składane projekty realizują cel główny P FIO, jakim jest zwiększenie zaangażowania obywateli i organizacji pozarządowych w życie publiczne. Realizacja P FIO ma umożliwić obywatelom angażowanie się w różnorodne działania na rzecz innych, swoich wspólnot oraz w tworzenie, realizację i monitoring polityk publicznych.
Finansowane będą wyłącznie projekty mieszczące się w ramach statutowej działalności nieodpłatnej lub odpłatnej pożytku publicznego.
Organizacje pozarządowe mogą składać oferty o dofinansowanie zadań w ramach jednego z trzech Priorytetów:
Priorytet 2. Aktywne społeczeństwo;
Priorytet 3. Aktywni obywatele;
Priorytet 4. Silne organizacje pozarządowe;
oraz komponentu działań systemowych wyodrębnionego w ramach 4 priorytetu
Informacje dotyczące formalności związanych ze złożeniem wniosku oraz szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdą Państwo na stronie pozytek.gov.pl.
Zapraszamy do biura projektu na bezpłatne doradztwo z zakresu pisania, rozliczania i realizacji wniosków.

Biuro "Model Współpracy"
59-900 Zgorzelec