Architekci naszej rzeczywistości – nowy konkurs Fundacji BZWBK
Architekci naszej rzeczywistości – nowy konkurs Fundacji BZWBKZapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie grantowym Fundacji Banku Zachodniego WBK „Architekci naszej rzeczywistości”. Do wygrania nawet 5 tys. zł na akcję promującą ciekawą postać!
Zastanawiałeś się kiedyś nad nazwiskami osób, które kryją się pod nazwami ulic w Twoim mieście? A może w pamięci mieszkańców Twojej okolicy zapisał się lokalny bohater, o którym milczą książki i Internet?

Jeśli znasz nieprzeciętnego Polaka, który wybitnie zasłużył się w swojej miejscowości, a mimo to pamięć o nim wygasła, weź udział w naszym projekcie. Przypomnij postać, której coś zawdzięczamy. Kogoś, kto pozostawił po sobie trwały, pozytywny ślad. Może to być przedsiębiorca, naukowiec, artysta, społecznik….
Zbierz grupę młodych ludzi i zgłoś pomysł akcji polegającej na przypomnieniu i wypromowaniu dzieła życia tej postaci. Dobre pomysły będą nagrodzone kwotą od 3 do 5 tys zł!
Wnioski na konkurs przyjmowane są od 26 lutego do 26 marca 2015 r.
Szczegóły znajdą Państwo na stronie internetowej: fundacja.bzwbk.pl