Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych - nowy konkurs
Celem konkursu ofert jest wyłonienie i wsparcie projektów dotyczących działalności na rzecz osób niepełnosprawnych wraz z udzieleniem dotacji na dofinansowanie ich realizacji.
Celem realizowanych zadań jest zaspokojenie potrzeb, poprawa warunków oraz podniesienie poziomu życia osób niepełnosprawnych – mieszkańców województwa dolnośląskiego.
Realizacja zadań z zakresu kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego - konkurs dotacyjny UMWDCelem konkursu ofert organizowanego przez Zarząd Województwa Dolnośląskiego jest wyłonienie i wsparcie projektów dotyczących realizacji zadań publicznych Województwa Dolnośląskiego z zakresu kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego wraz z udzieleniem dotacji na dofinansowanie ich realizacji.

W ramach konkursu przewiduje się dofinansowanie następujących rodzajów zadań:

Seniorzy w akcji
"Seniorzy w akcji"- konkurs Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę" i Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności

Jesteś osobą 60+? Masz pomysł na działania w swojej społeczności, pasje i doświadczenia, którymi chcesz się podzielić?
Masz 18-35 lat i razem z osobą 60+ chcesz rozkręcić międzypokoleniową akcję?
Zgłoś pomysł na projekt społeczny. Dopracuj go przy wsparciu ekspertów i zdobądź dotację.
Konkurs FIO 2015
Konkurs FIO 2015Minister Pracy i Polityki Społecznej zaprasza organizacje pozarządowe i inne uprawnione podmioty do udziału w otwartym konkursie ofert na najlepsze projekty dofinansowywane w 2015 r. ze środków krajowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich (FIO). Oferty należy składać do 19 stycznia 2015.

Nowa perspektywa finansowa UE dla mikroprzedsiębiorstw i małych firm na wsi
Nowa perspektywa finansowa UE dla mikroprzedsiębiorstw i małych firm na wsiPortal "Witryna Wiejska" opracował kolejny poradnik dotyczący perspektywy finansowej obejmującej lata 2014-2020. Tym razem szczegółowo opisane zostały możliwości wykorzystania wsparcia finansowego przez mikroprzedsiębiorstwa i małe firmy. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi w poradniku- to doskonałe kompendium wiedzy dla osób zainteresowanych otrzymaniem wsparcia finansowego dla swojej firmy.
witrynawiejska.org.pl